» Poprzednia strona szkoły «
Witamy na naszej stronie!
kasztanowce
Najważniejsze informacje

Sukcesy naszych uczniów

2001

  • 3 miejsce - Krzysztof Sobkowski
    Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce( bieg na 300m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 7 miejsce - Damian Stachowiak
    Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce( bieg na 300m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 5 miejsce - Mikołaj Wnęk
    Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce( bieg na 2000m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak

2002

  • 4 miejsce - Jan Adamczewski,Kamil Barski, Piotr Bogacz, Michał Borkowicz,
    Lechosław Borowiak, Sławomir Jokiel, Paweł Kaczor, Daniel
                     Kaczmarek, Łukasz Kaczmarek, Michał Matuszak, Bartosz
                     Plackowiak
    Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 2 miejsce - Damian Stachowiak
    Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce( bieg na 1500m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 3 miejsce - Mikołaj Wnęk
    Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce( bieg na 1500m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak

2003

  • 2 miejsce - Damian Stachowiak
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej
    Atletyce ( bieg na 400m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 3 miejsce - Krzysztof Sobkowski
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej
    Atletyce ( bieg na 200m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 3 miejsce - Mikołaj Wnęk
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej
    Atletyce ( bieg na 800m.)
    nauczyciel: mgr Włodzimierz Borowiak
  • 1 miejsce - Andrzej Kuska, Krzysztof Sobkowski, Damian Stachowiak,
    Mikołaj Wnęk
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej
    Atletyce ( sztafeta chłopców 4x400m.)
    nauczyciel:mgr Włodzimierz Borowiak

2005

  • laureat - Jacek Mika
    "Kangur Matematyczny"
    nauczyciel: mgr Krystyna Kubiak
  • laureat - Jacek Mika
    XIX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
    nauczyciel: mgr Krystyna Kubiak
  • 3 miejsce - Jacek Mika
    "Alfik Matematyczny" (konkurs ogólnopolski)
    nauczyciel: mgr Krystyna Kubiak

2006

  • 2 miejsce - Jacek Mika
    "Alfik Matematyczny" (konkurs ogólnopolski)
    nauczyciel: mgr Krystyna Kubiak

2008

  • 1 miejsce - Patryk Kowalski
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych
    w Lekkiej Atletyce ( bieg na 200m. mężczyzn)
    nauczyciel:
  • 2 miejsce - Marta Dittmer
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych
    w Lekkiej Atletyce ( skok w dal kobiet)
    nauczyciel:
  • 2 miejsce - Patrycja Kramer, Magdalena Luch, Kamila Sokołowska,
    Marta Dittmer
    Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Ponadgomnazjalnych
    w Lekkiej Atletyce ( sztafeta kobiet 4x100m.)
    nauczyciel:

2009

  • 3 miejsce - Małgorzata Nyga, Agnieszka Fornalkiewicz, Klaudia Skwarska,
                     Marlena Dziwińska, Karolina Mitoraj, Adrianna Ratajska,
                     Julita Piechowiak, Magdalena Luch, Magdalena Kawa,
                     Anna Golmert

    Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt
    nauczyciel:
  • 1 miejsce - Magdalena Schubert
    Rejonowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadgimnazjalnych ( bieg na 200m.)
    nauczyciel:
  • 3 miejsce - Arkadiusz Piszczygłowa
    Rejonowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadgimnazjalnych ( skok w dal)
    nauczyciel:






Zrealizowane projekty:

Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Szkoła sukcesu
e-Szkoła Moja Wielkopolska
Fizyka jest ciekawa
As kompetencji
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright (c) 2011 Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
Projekt i wykonanie: Michał Sajnóg, Leszek Kowalewicz