» Poprzednia strona szkoły «
Witamy na naszej stronie!
kasztanowce
Najważniejsze informacje

Absolwenci

Absolwenci do 2007 r.
2008

Klasa III A - wychowawca Hanna Kańdulska

 1. Buchwald Anna

 2. Danielczak Paula

 3. Góral Katarzyna

 4. Kochański Łukasz

 5. Kowalski Bartosz

 6. Lisiak Daria

 7. Maj Magdalena

 8. Mamet Marta

 9. Musiał Emilia

10. Muzyka Katarzyna

11. Olejniczak Dominika

12. Rososzko Joanna

13. Skwarska Aleksandra

14. Sudoł Adam

15. Sulej Martyna

16. Bengsch Dagmara

17. Cieciura Agata

18. Duszny Katarzyna

19. Janecka Agnieszka

20. Kołupajło Julia

21. Kołupajło Kornelia

22. Kujawa Agnieszka

23. Łożyńska Aleksandra

24. Maćkowiak Jakub

25. Mleczak Katarzyna

26. Sroka Natalia

27. Wittchen Marta

28. Woźniak Marlena

 

Klasa III B - wychowawca Edward Skwiot

 1. Budych Katarzyna

 2. Górniak Jacek

 3. Kadziszewska Irena

 4. Kaszkowiak Natalia

 5. Kolanoś Michał

 6. Kramm Damian

 7. Pacholak Paulina

 8. Ratajczak Maciej

 9. Ratajska Iga

10. Ren Agata

11. Siwek Arleta

12. Szczyszyk Damian

13. Szpotkowski Dawid

14. Taberska Iwona

15. Wylegała Malwina

16. Bak Bogusław

17. Dziechciarz Natalia

18. Fischer Paulina

19. Jakubowska Maja

20. Jambor Paulina

21. Krzyżaniak Katarzyna

22. Mendel Monika

23. Mirek Dominika

24. Puk Aleksandra

25. Skiba Mariusz

26. Smura Adriana

27. Szychowiak Magdalena

 

Klasa III C - wychowawca Daria Martyńska

 1. Baran Bartłomiej

 2. Czechowicz Anita

 3. Dittmer Paulina

 4. Horodecka Dominika

 5. Jabłońska Weronika

 6. Kącki Piotr

 7. Marmol Izabela

 8. Drożdżyńska Paulina

 9. Faehnrich Jakub

10. Grelka Iga

11. Jarnot Kamila

12. Jurga Marcin

13. Knoll Joanna

14. Kretschmer Sylwia

15. Królak Beata

16. Majchrzak Magdalena

17. Marciniak Magdalena

18. Marczak Joanna

19. Piątkowska Anita

20. Rogowska Joanna

21. Rymas Dominika

22. Schaedler Cyprian

23. Smółka Anna

24. Szkudlarek Patrycja

 

Klasa III D - wychowawca Radosław Bielejewski

 1. Ceglarek Wojciech

 2. Cejba Sebastian

 3. Ciesielska Martyna

 4. Flens Bartłomiej

 5. Jachnik Jędrzej

 6. Karbowska Patrycja

 7. Konieczny Paweł

 8. Kopij Bartosz

 9. Krawczyk Marcin

10. Laskowski Marcin

11. Nowak Jakub

12. Okupski Daniel

13. Szczepański Maciej

14. Szczerbak Paweł

15. Świderski Adam

16. Woźna Hanna

17. Bombelek Mateusz

18. Flens Paweł

19. Judek Wojciech

20. Kęsy Krystian

21. Paczyński Bartosz

22. Pietrzak Kacper

23. Piszczygłowa Łukasz

24. Przybylski Błażej

25. Woźna Anna

26. Wyrwał Krzysztof

2009

Klasa III A - wychowawca Małgorzata Kaczmarek

 1. Białek Marcin

 2. Borowska Marta

 3. Dziechcierewicz Łukasz

 4. Flens Olga

 5. Golmert Anna

 6. Hercyk Kamil

 7. Horbaciuk Aleksandra

 8. Kłosowski Kasper

 9. Łożyński Antoni

10. Młyńczak Joanna

11. Napierała Igor

12. Rogalczyk Justyna

13. Sokołowska Kamila

14. Śledzik Natalia

15. Troszczyńska Pamela

16. Wiśniewska Aleksandra

17. Dittmer Marta

18. Helak Weronika

19. Kawa Magdalena

20. Kaźmierczak Ewa

21. Kowalski Patryk

22. Kram Sebastian

23.Luch Magdalena

24. Mamet Katarzyna

25. Mieczkowska Ewelina

26. Nowak Patrycja

27. Patela Alicja

28. Psonak Mateusz

 

Klasa III B - wychowawca Karolina Korenda-Gojdź

 1. Agaciak Sylwia

 2. Burzyński Szymon

 3. Cemborowski Bartosz

 4. Górniak Joanna

 5. Hańćkowiak Joanna

 6. Janowicz Katarzyna

 7. Juchniewicz Jakub

 8. Karmanowicz Leszek

 9. Liszkowska Anna

10. Łodyga Weronika

11. Nowak Marta

12. Nyga Joanna

13. Ruta Paulina

14. Skrzypczak Justyna

15. Stasiak Marta

16. Zielonka Paweł

17. Kadziszewska Marta

18. Kowalczyk Ilona

19. Kramer Patrycja

20. Madaj Ewelina

21. Małecka Dorota

22. Mitręga Marta

23. Nowak Martyna

24. Paczyński Szymon

25. Tonak Martyna

26. Wicenty Weronika

27. Wylegała Marek

 

Klasa III C - wychowawca Ryszard Chułek

 1. Borowiak Arkadiusz

 2. Cejba Daniel

 3. Flens Aneta

 4. Kowalewicz Jan

 5. Krasowska Paulina

 6. Marciniak Michał

 7. Nieske Mateusz

 8. Rój Krzysztof

 9. Silska Klaudia

10. Kaczmarek Miłosz

11. Otto Weronika

12. Piechowiak Anna

13. Wojtaszek Dawid

14. Andrałojć Adam

15. Antczak Sylwia

16. Dura Agata

17. Krzyżaniak Joanna

18. Kuśpiel Mateusz

19. Lamcha Magdalena

20. Marciniak Paweł

21. Piechocka Alina

22. Szymanek Jolanta

23. Wyrembska Agnieszka

24. Białkowska Patrycja

25. Bober Leszek

26. Danielczak Hanna

27. Gojtka Mariusz

28. Nowak Marta

29. Piotrowska Joanna

30. Wejman Karol

2010

Klasa III A - wychowawca Ewelina Smoch

 1. Bombelek Karolina Magdalena

 2. Chułek Joanna Karolina

 3. Cieciura Agnieszka

 4. Gąbka Marcin

 5. Gierczyńska Katarzyna

 6. Gojtka Marcin

 7. Jurgaś Linda

 8. Kita Ewelina Maria

 9. Kramer Monika Magdalena

10. Kumańska Natalia

11. Opas Joanna

12. Paroń Iwona

13. Pawelczak Jan

14. Pecelt Joanna

15. Pokrywka Anna Maria

16. Poraszka Lidia

17. Sajnóg Grzegorz

18. Szczerbak Anita Maria

19. Tomala Luiza

20. Tomaszewska Dominika Oktawia

21. Tunkel Emilia

22. Woźniak Krystyna Helena

23. Zielonka Natalia Anna

 

Klasa III B - wychowawca Roman Gryczyński

 1. Cenkier Katarzyna Teresa

 2. Doroba Katarzyna Anna

 3. Dreczka Iwona Anna

 4. Drózd Maja

 5. Dziwińska Marlena

 6. Fornalkiewicz Agnieszka Anna

 7. Furmann Grzegorz

 8. Gorgiel Justyna

 9. Grzela Mateusz Stefan

10. Hańćkowiak Tomasz Adam

11. Jakubowska Joanna

12. Kaczmarek Agnieszka

13. Kaczmarek Wojciech

14. Karmiński Bartosz Michał

15. Kostrzewska Agata Wanda

16. Mitoraj Karolina

17. Nowak Amadeusz

18. Nowak Anna Maria

19. Paczyńska Agata Katarzyna

20. Paczyński Damian Paweł

21. Paszkowska Adrianna Marta

22. Piechowiak Julita Joanna

23. Ratajska Adrianna Liwia

24. Skwarska Klaudia

25. Słoma Barbara

26. Sochacka Marta

27. Szpotkowska Beata Barbara

28. Szukała Edyta Katarzyna

29. Szychowiak Elwira Dominika

30. Wiatrowska Maja Maria

 

Klasa III C - wychowawca Hanna Jarząbek

 1. Czarnywojtek Łukasz

 2. Dobkowicz Magdalena Emilia

 3. Fabiański Bartosz Albert

 4. Jenek Weronika Maria

 5. Kałużny Maciej

 6. Karwatka Paweł Piotr

 7. Krawczyk Dawid

 8. Krzyżostaniak Jakub

 9. Matusiak Miron Hubert

10. Matysiak Monika

11. Piechowiak Paulina

12. Pięta Patryk Łukasz

13. Piszczygłowa Mateusz Krzysztof

14. Schubert Jakub

15. Stefanowski Łukasz

16. Sulej Marcin Piotr

17. Szadkowski Sebastian

18. Świderski Grzegorz

19. Trela Paweł

20. Wesołowski Tomasz

21. Żabczak Marcin Jan

2011

Klasa III A - wychowawca Beata Michalak


 1. Bąbelczyk Hanna Maria

 2. Błoch Ilona

 3. Chmielewska Agnieszka

 4. Ciebielska Paulina Maria

 5. Czarnecka Marta Anna

 6. Czerwińska Natalia

 7. Dańczak Jagoda

 8. Gurlaga Emilia

 9. Heinke Aneta Katarzyna

10. Jabłońska Marta

11. Jasiak Kinga Anna

12. Łukasiak Aleksandra

13. Mamet Jagoda

14. Nowak Daniel Paweł

15. Ostrouch Julita

16. Polińska Daria Maria

17. Polus Paulina Maria

18. Staszczyszyn Sylwia Urszula

19. Suszka Jarosław

20. Taberska Marta

21. Wicenta Paulina Helena

 

Klasa III B - wychowawca Hanna Kańdulska

 1. Adamska Adrianna

 2. Batura Patrycja Anna

 3. Bengsch Klaudia

 4. Boryka Angelika Maria

 5. Hełka Klaudia Magdalena

 6. Jambor Maciej Tomasz

 7. Jenek Angelika Izabela

 8. Kalemba Monika Maria

 9. Kąkolewska Marta Alicja

10. Kubiak Natalia Magdalena

11. Lisek Ilona

12. Mleczak Dominika Anna

13. Nowak Olga

14. Rzyszkowska Justyna

15. Skrzypczak Sandra Weronika

16. Szoffer Weronika

17. Wielogórska Olga Anna

18. Witaszek Sylwia Małgorzata

19. Wittchen Michał

20. Woźny Marcin

21. Wzientek Marta

 

Klasa III C - wychowawca Agata Żołyniak

 1. Bartkowiak Marta Anna

 2. Borowiak Krzysztof Grzegorz

 3. Cyranik Mariusz

 4. Czerwiński Paweł

 5. Czoszyk Angelika Maria

 6. Danielczak Łukasz

 7. Gorajska Alicja

 8. Handzel Marta Anna

 9. Jarnut Mateusz

10. Kamiński Adrian

11. Kowal Artur Mateusz

12. Kowalewicz Daniel Mateusz

13. Łabutka Michał Andrzej

14. Łatka Jakub Eugeniusz

15. Michałowski Szymon Jan

16. Migdał Julita Anna

17. Nowak Marta

18. Plackowiak Filip Mateusz

19. Rabinek Michał Mateusz

20. Semkło Klaudia

21. Skwiot Amadeusz Maciej

22. Tomala Maciej

23. Wasilkiewicz Michał Paweł

24. Wejman Sara Milena

25. Woźny Tomasz Mateusz

26. Zawada Michał Andrzej

2012

Klasa III A - wychowawca Edward Skwiot

 1. Błoch Eliza

 2. Czajka Dominika

 3. Dreger Maciej

 4. Firlej Mikołaj

 5. Gorajska Joanna

 6. Gursz Maja

 7. Helak Olga

 8. Heliasz Monika

 9. Kachel Ewelina

10. Kachel Jakub

11. Kasiewicz Justyna

12. Kochańska Karolina

13. Krzyżanowska Monika

14. Kupczyk Karolina

15. Leja Żaneta

16. Łopatka Małgorzata

17. Mach Joanna

18. Matysiak Patryk

19. Molik Joanna

20. Paech Marlena

21. Pieczonka Kornelia

22. Piszczygłowa Arkadiusz

23. Popucewicz Anna

24. Proch Jakub

25. Smarzy Ewelina

26. Starzak Paula

27. Węgrzyn Dawid

28. Wyszyńska Paulina



  Klasa III B - wychowawca Małgorzata Kaczmarek

 

 1. Bartkowiak Michalina

 2. Bąkowska Agata

 3. Chmielewski Damian

 4. Greiser Julia

 5. Gurlaga Natalia

 6. Jurgowiak Michał

 7. Kaczmarek Tomasz

 8. Kołtunowicz Sara

 9. Kowala Jakub

10. Kubacka Hanna

11. Kupka Damian

12. Lewanowska Claudia

13. Nowakowska Joanna

14. Osowska Adrianna

15. Osuch Patrycja

16. Pluskota Kinga

17. Sajnóg Michał

18. Schubert Magdalena

19. Sokołowska Katarzyna

20. Stecko Katarzyna

21. Teska Karolina

22.Tonak Paulina

23. Winiarski Adam

24. Witchen Patryk

25. Woitas Arkadiusz


Klasa III C - wychowawca Karolina Korenda-Gojdź

 1. Bierka Marika

 2. Ciszewicz Laura

 3. Głośny Dawid

 4. Idziak Sandra

 5. Kucharska Iga

 6. Migdał Anna

 7. Mizgajska Anita

 8. Nadolle Michał

 9. Napierała Adrianna

10. Pawłowski Radosław

11. Piszczygłowa Sandra

12. Rusin Krzysztof

13. Starobrat Anna

14. Sudoł Jakub

15. Szyszka Aleksandra

16. Walorczyk Ewelina

17. Waśkowiak Patrycja

18. Zientala Paulina

 

2013

Klasa III A - wychowawca Hanna Jarząbek


 1. Andrałojć Agata

 2. Czerwińska Katarzyna

 3. Gorgiel Patrycja

 4. Grygorcewicz Maja

 5. Kinal Weronika

 6. Klimek Patrycja

 7. Kram Andżelika

 8. Kropp Mateusz

 9. Lubik Karolina

10. Mach Weronika

11. Prętki Kamil

12. Przybysz Agata

13. Sarbak Monika

14. Silska Kinga

15. Sobczak Michał

16. Szczepaniak Anna

17. Szcześniak Dominika

18. Szczyszyk Piotr

19. Tomala Sandra

20. Tomala Tomasz

21. Walkowiak Klaudia

22. Zygmunciak Jarosław

 

Klasa III B - wychowawca Karolina Nowak


 1. Antoniewicz Jacek

 2. Derda Kinga

 3. Dziubiński Patryk

 4. Grupa Katarzyna

 5. Grygiel Ewelina

 6. Jańczura Sergiusz

 7. Kadziszewska Ewelina

 8. Kotwica Łukasz

 9. Krzyżaniak Michał

10. Łazarski Jacek

11. Matuszek Joanna

12. Matuszewski Mikołaj

13. Molik Julita

14. Morawiak Maciej

15. Nowak Martyna

16. Nowak Michał

17. Piasek Dagmara

18. Pupka Marta

19. Rogala Marianna

20. Ruta Karolina

21. Spinelli Maddalena

22. Stasiak Sara

23. Stasiak Weronika

24. Szukała Hanna

25. Szydłowska Ewa

26. Śmierzchalska Weronika

27. Tonak Agnieszka

28. Wróbińska Kinga

 

Klasa III C - wychowawca Roman Gryczyński


 1. Adamczyk Dominika

 2. Barkowska Joanna

 3. Biniaś Dominika

 4. Fabiańska Kamila

 5. Jurcz Sandra

 6. Kliks Paweł

 7. Łatka Maria

 8. Mazurczak Karolina

 9. Meihsner Monika

10. Michalska Zuzanna

11. Peciuch Natalia

12. Pieczek Angelika

13. Skrzypczak Klaudia

14. Skwiot Bartosz

15. Szarata Patrycja

16. Talarek Paulina

17. Tomala Marta

18. Witt Kacper

19. Zych Marta

20. Zydorczak Barbara

2014

Klasa III A - wychowawca Hanna Kańdulska


 1. Adamska Magda

 2. Antoniak Maciej

 3. Antoniewicz Julia

 4. Balik Izabela

 5. Basińska Iga

 6. Bączyk Daria

 7. Bilon Marcin

 8. Borowiak Natalia

 9. Cebernik Dawid

10. Chrustek Adam

11. Czapiewski Kamil

12. Fischer Aleksandra

13. Jóźwiak Beata

14. Kaczmarek Jędrzej

15. Kasprzyk Piotr

16. Krawiec Arkadiusz

17. Manyś Joanna

18. Mielnik Patrycja

19. Minge Marta

20. Piechowiak Anna

21. Przybylska Justyna

22. Siwek Artur

23. Sobkowiak Joanna

24. Sroka Dominika

25. Stańkowska Michalina

26. Stromczyńska Angelika

27. Stromczyńska Weronika

28. Wechterowicz Klaudia

29. Wicenta Weronika

30. Woźniak Dominik

31. Woźny Michał

 

Klasa III B - wychowawca Barbara Banaszkiewicz


 1. Bartkowiak Łukasz

 2. Drzyzga Klaudia

 3. Hałas Eryk

 4. Jankowiak Alicja

 5. Kaczmarek Zuzanna

 6. Kasiński Łukasz

 7. Kowalczyk Leszek

 8. Kramer Jakub

 9. Kropp Dagmara

10. Kudliński Jakub

11. Matuszak Karolina

12. Napierała Milena

13. Osowska Violetta

14. Prętki Jakub

15. Przybylski Daniel

16. Przybył Monika

17. Rakowska Greta

18. Semkło Patryk

19. Wachnowicz Kamil

20. Wnęk Aleksandra

21. Woźniak Ilona

22. Zalewska Martyna

 

 

Klasa III C - wychowawca Małgorzata Grzesiak


 1. Bialic Weronika

 2. Cielas Hubert

 3. Cyranik Wioletta

 4. Fabiański Łukasz

 5. Faehnrich Bartosz Szymon

 6. Jerzynek Jakub

 7. Kononowicz Alan

 8. Kowal Marcin

 9. Łazarski Paweł

10. Mielnik Waleria

11. Mrozek Marta

12. Nowaczyk Jakub

13. Bitura Marta

14. Schaedler Dawid

15. Stasiak Olga

16. Sznytka Patryk

17. Tonak Bartosz

18. Wacławik Arkadiusz

19. Wielgus Dariusz

20. Zachciał Bartosz

21. Zielenkiewicz Adam

2015

Klasa III A - wychowawca Karolina Korenda-Gojdź, Roman Gryczyński


 1. Ewiak Klaudia

 2. Graś Weronika

 3. Helak Weronika

 4. Hilmantel Natalia

 5. Jach Marta Joanna

 6. Jaroszewska Aleksandra

 7. Jenek Julia Anna

 8. Kadziszewska Karolina

 9. Karczewska Joanna

10. Karmińska Natalia

11. Kowalczyk Mikołaj

12. Krzyżanowska Zuzanna

13. Lisek Anita Magdalena

14. Łoś Michalina

15. Michalski Bartosz Piotr

16. Mrozek Anna Katarzyna

17. Nehring Ewelina

18. płócienniczak Klaudia

19. Raczkiewicz Magdalena

20. Rys Ewelina Maria

21. Sobczak Michał Jarosław

22. Winterhoff Vicky Katarzyna

23. Walorczyk Anna

24. Wojciechowski Oscar Marcin

25. Zygmunciak Joanna Weronika

 

Klasa III B - wychowawca Małgorzata Kaczmarek


 1. Antczak Karina Anna

 2. Ciesielska Karolina

 3. Cyranik Joanna Maria

 4. Dyl Dominika

 5. Dźbik Anita Katarzyna

 6. Fojecka Wiktoria Elżbieta

 7. Gieremek Maciej Dariusz

 8. Glinecka Marta

 9. Grabska Weronika Bogusława

10. Kachel Martyna Katarzyna

11. Kałużny Piotr

12. Knoppe Klaudia Maria

13. Kostrzewa Martyna

14. Krupińska Natalia Ewelina

15. Kubicki Filip

16. Kwiecińska Dominika

17. Kwita Ewelina Maria

18. Pupka MartaLenarczyk Magdalena

19. Ludwiczak Konrad Alan

20. Łapa Joanna

21. Łotocki Dawid

22. Małecki Dawid

23. Matyjaszek Kinga

24. Nowak Aleksandra Wiktoria

25. Przybylska Ewelina

26. Rybarczyk Kinga Anna

27. Skakun Julia Małgorzata

28. Troszczyńska Weronika

29. Wasilewska Patrycja Maria

30. Wysota Magdalena

 

Klasa III C - wychowawca Edward Skwiot


 1. Brychcy Bartosz

 2. Czerwiński Marek

 3. Furmanek Kacper Filip

 4. Kalemba Kamil Piotr

 5. Krupa Witold

 6. Krzyżanowska Natalia Maria

 7. Kućma Julia Maria

 8. Makowiak Dorota

 9. Mamet Jakub

10. Milczyński Łukasz

11. Morawiak Mikołaj Dawid

12. Nyga Jakub

13. Piechocki Kamil Tomasz

14. Piechota Robert Dominik

15. Piechowiak Marcin

16. Pudrzyńska Aleksandra

17. Raczkiewicz Mateusz

18. Szubert Ewelina

19. Tomala Filip Piotr

20. Zamożniewicz Dawid Tadeusz

21. Zdunek Kamil Adam

2016

Klasa III A - wychowawca Hanna Jarząbek


 1. Biniaś Tomasz

 2. Boś Oliwia

 3. Bursztyńska Natalia

 4. Cieślik Anita

 5. Fabiańska Dominika

 6. Fabiańska Paulina

 7. Frankowski Paweł

 8. Gawrońska Daria

 9. Gorgiel Zuzanna

10. Jach Mikołaj

11. Jakubaszek Karolina

12. Jasiak Patrycja

13. Jokiel Filip

14. Ławniczek Patryk

15. Łęszczak Klaudia

16. Mijas Adrianna

17. Mleczak Mikołaj

18. Przybylak Julia

19. Sarbak Anita

20. Semkło Weronika

21. Skierś Aleksandra

22. Starzak Karolina

23. Stryszowski Mikołaj

24. Szafrańska Jagoda

25. Szaj Ewelina

26. Tomaszewski Bartosz

27. Wachowiak Hanna

28. Woźniak Hubert

 

Klasa III B - wychowawca Karolina Nowak


 1. Błaszczak Piotr

 2. Górny Filip

 3. Grzelak Adrianna

 4. Hajzler Joanna

 5. Hańćkowiak Magdalena

 6. Jambor Michalina

 7. Jankowiak Dawid

 8. Kasprzak Julia

 9. Królak Magdalena

10. Lerke Martyna

11. Łoś Martyna

12. Mamet Julia

13. Milner Natalia

14. Mleczak Maria

15. Nowak Dominika

16. Nowa Zuzanna

17. Paluszak Natalia

18. Patela Karolina

19. Prętka Dominika

20. Sarbak Paulina

21. Słomczewska Paulina

22. Sobkowska Karolina

23. Stańko Natalia

24. Stańko Pamela

25. Śmiech Cezary

26. Tonak Angelika

27. Wachowiak Jakub

28. Zbieralski Kacper

 

Klasa III C - wychowawca Ewelina Smoch


 1. Ajchler Alicja

 2. Buchert Seweryn

 3. Cyranik Karolina

 4. Ćwiertnia Natalia

 5. Górniak Piotr

 6. Halasz Klaudia

 7. Idziak Klaudia

 8. Jankowiak Urszula

 9. Kaczmarek Jakub

10. Klejda Adam

11. Molik Katarzyna

12. Napierała Zuzanna

13. Ostaszewska Paulina

14. Otto Aleksandra

15. Piasek Artur

16. Pieczek Mateusz

17. Rybczyński Łukasz

18. Sanocka Marta

19. Semkło Amelia

20. Skiba Paweł

21. Starobrat Filip

22. Wachowska Iwona

23. Weber Mikołaj







Zrealizowane projekty:

Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Szkoła sukcesu
e-Szkoła Moja Wielkopolska
Fizyka jest ciekawa
As kompetencji
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright (c) 2011 Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
Projekt i wykonanie: Michał Sajnóg, Leszek Kowalewicz